prezent w skarpecie

Jaki prezent na święta dla miłośnika zwierząt? Zobacz propozycje EMPIKu

Dla wielu osób domowy zwierzak jest członkiem rodziny, który zasługuje na wszystko, co najlepsze, również na upominki z okazji świąt. Nie wiesz, co podarować komuś, kto posiada ukochanego pupila? Wyjątkowe propozycje na prezent świąteczny dla zwierzaka są dostępne na stronie Empik: empik.com/prezenty-dla-zwierzaka.Co wybrać spośród wszystkich, dostępnych opcji?

Co podarować posiadaczowi kota? Najciekawsze propozycje

Posiadaczowi kota podarować można wielopoziomowy drapak, dzięki któremu zwierzak będzie miał zajęcie. Taki podarunek często chroni też meble przed podrapaniem. Oczywiście drapak to nie jedyna opcja, istnieje wiele akcesoriów, które ucieszą każdego kociarza, starającego się jak najlepiej dbać o swojego pupila. Dozownik karmy i wody pozwoli kotu na dostęp do zawsze świeżych porcji jedzenia i napoju. Rozrywkę kotu zapewnić mogą specjalne zabawki interaktywne i strategiczne, myszki z kocimiętką, czy piłeczki.

Co jeszcze może ucieszyć kociarza? Książki o kotach, zarówno te obyczajowe, jak i poradniki, które pomogą lepiej zrozumieć pupila i bardziej o niego zadbać to zawsze trafiony prezent. Kubki termiczne w kotki, pościel z kotem, mozaika diamentowa, obraz do malowania po numerach lub inne gadżety z kocim motywem również sprawdzą się, jako świąteczny upominek.

Jaki prezent ucieszy osobę, która uwielbia psy? Wybór jest spory!

Ktoś z twoich bliskich uwielbia psy? Przejrzyj ofertę, by sprawić mu ciekawy prezent świąteczny. Budy i legowiska dla czworonożnych przyjaciół, miski i pojemniki, które ułatwią podawanie pieskom żywności, czy zabawki i akcesoria pozwalające na stymulujące zajęcia i trening to tylko kilka z propozycji. W ofercie znajdują się także smycze i obroże oraz książki na temat wychowania psa. Kolejnym pomysłem na upominek są transportery i klatki pozwalające na bezpieczne podróżowanie z psiakiem, oraz artykuły do higieny i pielęgnacji, by móc zadbać o jego futerko.

Nie wiesz, co podarować na święta miłośnikowi zwierząt? Książki zawsze się sprawdzają!

Książki to prezenty z kategorii tych bezpiecznych, zawsze wypada je podarować i sprawdzają się niezależnie od okazji. Dla miłośników zwierząt pozycji książkowych nie zabraknie. Wybierać możesz spośród literatury obyczajowej, historie o relacji ludzi z psami lub kotami są zazwyczaj bardzo ciepłe i nie brak w nich humoru. Najbardziej jednak sprawdzą się poradniki, które pomogą stać się jeszcze lepszym opiekunem swojego, czworonożnego przyjaciela. Większość poradników ułatwia zrozumienie zachowań swojego psa lub kota, przybliża ich zwyczaje, czy wyjaśnia, co oznaczają niektóre dźwięki wydawane przez milusińskich. Książki o tym, jak najlepiej karmić zwierzaka, co powinno znajdować się w jego miseczce, jak najczęściej, a czego nie należy podawać wcale, również spodobają się każdemu, kto chce, by jego pies lub kot żył, jak najdłużej i w dobrym zdrowiu.

Gadżety dla psiarzy i kociarzy

Jeżeli osoba, której chcesz podarować prezent, posiada wszystko, co potrzebne do wychowania psa lub kota, łącznie z książkami na temat zwierzaków, możesz podarować jej dekoracje, lub przydatne gadżety do domu. Żaden psiarz, ani kociarz z pewnością nie będzie narzekał na kolejny kubek zwykły lub termiczny, zdobiony motywem zwierzęcym. Urocze pieski i kotki znajdować się mogą też na kompletach pościeli, które podarujemy w prezencie świątecznym miłośnikowi zwierząt. Skarpetki z psim i kocim nadrukiem również doskonale się sprawdzą i na pewno będą w częstym użytku. A może coś z artykułów kreatywnych? Obraz do malowania po numerach lub mozaika diamentowa przedstawiające koty, pieski lub inne, domowe zwierzątka dadzą dużo radości i dobrej zabawy, a przy tym zapewnią mnóstwo relaksu, przy tworzeniu dzieła.Podobne Tematy:

Czytaj też:   Różnice między akwarium słodkowodnym a morskim